זכוכית UV – זכוכית אופטית – uv glass – optical glass Israel

זכוכית UV – זכוכית אופטית – uv glass – optical glass Israel

זכוכית יו וי UV glass
זכוכית יו וי
UV glass

 אנו משווקים בישראל רכיבים אלקטרואופטיים וכן זכוכיות וחלונות אופטיים

אם אתם למשל זקוקים ללוחות יו וי גלאס

uv glass

אנחנו הכתובת בשבילכם

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים

נשמח לעמוד לשרותכם

============================================

 

תגיות

X זכוכית קוורץX לוח קוורץX כלי קוורץX חלון קוורץX חלון אופטיX חלון מלוטשX חלון יו ויX סכוכית יו ויX UV-visible conversion glass UV Blocking Quartz Tube Quartz Glass TubeX optical glass IsraelX uv glass –X זכוכית אופטיתX זכוכית UVX זכוכית יו וי

===============================================

זכוכית קוורץ, UV-כיתה התמזגו סיליקה

זכוכית קוורץ סינטתית עם העברת אולטרה סגולה גבוהה

מאפיינים מיוחדים

מקדם נמוך של התפשטות תרמית
טווח טמפרטורות להפעלה עצום
זכוכית UV באיכות
(העברה אור אולטרה סגול מצטיין)
עמידות בהלם טמפרטורה טובות מאוד
זכוכית גבוהה טוהר
קרינה נמוכה
עמידות כימית גבוהה
חינם לגמרי של סודה
פניות אופייניות

אופטיקה UV-שקוף
חלונות טמפרטורה גבוהה
טכנולוגיית UV-מדידה
מצעי זכוכית ציפויי סרט דקים
חלון אופטי עבור יישומים אולטרה סגולים
אופטיקה עבור טכנולוגיית החלל
יישומי סמיקונדקטור
תלושים לכסות & שקופיות מיקרוסקופ עם חדירות אולטרה סגולות גבוהות
מהי זכוכית קוורץ סינתטי ומה הוא יכול לעשות?

סיליקה התמזגה (SiO2) היא מותכת סינטטי, טוהר גבוה, אמורפי, זכוכית קוורץ שאינם גבישים עם מאפייני יוצאי דופן. החומר נעשה על ידי המסת חומרי גלם טהורים מאוד והוא ממשמש עבור יישומים, הדורשים התמזג סיליקה windowa טוב מאוד כוח תרמית או שקיפות מעולה עבור אורכי גל מתחת הספקטרום הנראה. בגלל זכוכית קוורץ מציעה transmissivity מדהים של קרינת האולטרה סגולה, הוא משמש לעתים קרובות עבור יישומי UV. מאוד זה שקיפות גבוהה UV-אור לא יכולה להיות ביצועים טובים יותר על ידי כל חומר זכוכית תעשייתית אחר. בשל מקדם נמוך של התפשטות תרמית, זכוכית קוורץ מראה התנגדות הלם תרמי טוב מאוד. תכונות התרמיות המעולות לאפשר סיליקה התמזגה להרים משאות תרמית מאוד חזקות ולאפשר טמפרטורת הפעלה גבוהה מאוד. לפיכך, הזכוכית משמשת לעתים קרובות עבור הייצור של חלונות עמידות בחום, כי חייב לעמוד בטמפרטורות גבוהות של עד 1000 מעלות צלזיוס ללא מסה או שבירה. כמו כן, היציבות הכימית המעולה של זכוכית קוורץ היא אחד הטובים. זה מאוד עמיד נגד פתרונות מלוחים, חומצות ומים ואת העמידות הכימית הגבוהה של זכוכית קוורץ נגד בסיסים היא מעמד עליון. זה הרבה יותר טוב מאשר רוב חומרי זכוכית אחרים יכולים לספק. במיוחד ההתנגדות בטמפרטורה הגבוהה ואת הציון הגבוה של טוהר, להפוך קוורץ זכוכית חומר מושלם עבור יישומים של מוליכי למחצה שונים.

מתוך אבני זכוכית גלם קוורץ אופטיקה זכוכית

רכיבי זכוכית קוורץ שלנו מיוצרים מתוך אובניים זכוכית שאינם גבישים גדולים, שנקראו “כדורים”. חומר סיליקה גלם התמזג טהור זוהי קרקע, מלוטשת, בצורת משטח סיים על פי מפרט לקוח, עד שלבסוף כל סוג של אופטיקה צמח מגוש הזכוכית הגולמי. במידת הצורך, זכוכית קוורץ UV בדרגה שלנו ניתן לבחור עבור תוכן נמוך של תכלילים ו / או הומוגניות מדד וטוהר שבירה גבוה. אנו מעבדים קוורץ רב שונה זמין, סיליקה התמזגה או חומרי זכוכית גולמית קוורץ התמזג עם מאפיינים שונים כמעט מכל ידועי הספק זכוכית גולמי ברחבי עולם ואנחנו עושים כל מיני אופטיקה מתוך ציוני חומר שונים אלה.
על מנת לבקש הצעת מחיר עבור שקופיות זכוכית קוורץ, חלונות או מצעים מלוטשים מאפיינים מותאמים אישית, אנא השתמש על הכפתור למטה. בחר UV בדרגה עבור שידור של> 80% ב 185nm. בחר כיתת זכוכית מראה עבור יישומים בם העברה סגולה תכונות אופטיות הן בעלי העניין משני או אם אתה רוצה להשתמש זכוכית קוורץ בשל תכונות התרמיות שלו בלבד: