יריעות עופרת

יריעות עופרת

יריעות עופרת למיגון קירות מקרינת רנטגן. יריעות העופרת יכולות גם לשמש לבידוד רעשים. היות שמדובר במתכת כבדה, גם הגלילים הנמכרים כבדים יחסית לשטח היריעה. לדוגמה, יריעת עופרת בעובי שלושה מילימטר שוקלת חמישים קילו והמידות שלה הן מטר על מטר וחצי.

להלן טבלת מידות ומשקלים

רוחב אורך עובי משקל
1מטר 8.8מטר 0.5ממ 50 קילו
1מטר 4.4מטר 1ממ 50 קילו
1מטר 2.9מטר 1.5ממ 50 קילו
1מטר 2.2מטר 2ממ 50 קילו
1מטר 1.5מטר 3ממ 50 קילו

לקוחות

אנו משרתים לקוחות רבים בישראל ומחוצה לה. כאשר לא ברור ללקוח מהו העובי הנדרש אנו מפנים אותו למחלקה לפיקוח קרינה במשרד הבריאות או לבודקי קרינה. בדרך זו הלקוחות רוכשים את העובי המתאים וחוסכים כסף וכן עבודה חוזרת. בין לקוחותינו יש רופאי שיניים, וטרינרים, חוקרים במעבדות מחקר, צבא, בתי חולים, קופות חולים, מכוני צילום שיניים, קבלני בנייה ולקוחות מחו”ל.

כיצד מזמינים?

פשוט מאוד! מתקשרים או שולחים מייל. מקבלים ייעוץ לגבי העובי המתאים. מפנים למשרד הבריאות או לבודקי קרינה. מוצאים את העובי הנדרש. מקבלים הצעת מחיר. מגיעים לאסוף את הגלילים או משלמים עבור משלוח. כאשר מדובר בכמויות גדולות תהיה אפשרות לקבל הנחה במחיר. המחיר הוא לפי משקל היריעה. זאת אומרת שהמחיר לא נקבה לפי שטח היריעה אלא לפי משקלה. המחיר הוא לקילו עופרת.

כיצד מתקינים?

לא מעט אנשים הנדרשים להתקין יריעות עופרת, עושים זאת בפעם הראשונה. במקרים כאלה אנו יכולים לספק ייעוץ. אנחנו גם יכולים להפנות לאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. היות שמדובר במתכת כבדה חשוב להרכיב את היריעה באופן שבאמת יחזיק אותה. אתם מוזמנים להתקשר ולשוחח עימנו.

האם זה בטוח לעבוד עם עופרת?

זוהי אחת השאלות שאנו נתקלים בהן מצד הלקוחות. העופרת היא מתכת רעילה. חשוב מאוד להיזהר כאשר עובדים עם מתכת זו. רצוי לא לגעת בעופרת עם ידיים חשופות. רצוי לשים מסיכה על דרכי הנשימה. במיוחד כאשר חותכים את היריעה יש להיזהר משאיפת חלקיקים. אסור להשאיר את היריעה על הקיר חשופה. מעל ליריעת העופרת יש לשים לוח גבס. לוח הגבס צריך לכסות לגמרי את העופרת

יריעות עופרת נגד קרינה

יריעות עופרת

מחיר לוחות עופרת / יריעות עופרת מחיר / לוחות עופרת נגד קרינה

יריעות עופרת מחיר