KURŞUN CAM | KURŞUN CAM fiyatı | radyasyon ekranlama

KURŞUN CAM  | KURŞUN CAM fiyatı | radyasyon ekranlama

KURŞUN CAM
KURŞUN CAM


You can also write us to:
Tech.yaron@gmail.com

Or call us to 972-54-8814578

We will be happy to assist you!

Giderek daha fazla müşteri dünyanın her yerinden farklı uygulamalar için kurşun cam pencereler kullanmaya başlıyor.
Biz dünya çapında röntgen ve radyasyon koruyucu kurşun cam koruyucu ürünleri büyük bir sağlayıcısıyız. Tanısal, tedavi, izotopik veya nükleer radyasyon kaynaklarında net görüş ve radyasyon kalkanı mutlak önceliğe sahip olduğunda, özel röntgen ve radyasyon koruyucu kurşun cam kullanılır. Tıbbi tedavi, görüntüleme, test, muayene, deney veya enerji üretiminde radyasyon koruyucu olarak kullanılır.
Hemen hemen her uygulamanın gereksinimlerini karşılamak için çeşitli standart boyutlarda kurşun cam sunuyoruz. Ayrıca özel boyutlu kurşun cam sunuyoruz. Özel boyutlu kurşunlu cam için teklifler istek üzerine mevcuttur.
Dünya çapında gönderiyoruz! Şimdi ücretsiz bir teklif için bize ulaşın!
==============================================

röntgen odası kurşun kaplama fiyatı

Tags: anjiyografi odalarında, Anjiyografi odası, CT odası ile PET ve PET/CT odalari, floroskopi odalarında ve son teknoloji PET /CT odalarında güvenle kullanılabilmektedir, floroskopi odası, Gözleme ve operasyon odası camlarinda, KURŞUN CAM, KURŞUN CAM | KURŞUN CAM fiyatı | radyasyon ekranlama, kurşun cam fiyatı, kusursuz radyasyon ekranlama, operasyon odalarının camlarında, Türkiye, X-Ray odalarında, X-Ray odası, x-ray odası için kurşun cam

Herhangi bir uygulamanın taleplerini karşılamak için farklı kalınlıklarda çok çeşitli kurşun levhalar sunuyoruz. Duvarlar, kapılar, pencere çerçeveleri ve daha fazlası etkin koruyucu koruma için yerleşik veya bunlara eklenen kurşun levhaya sahip olabilir.

röntgen odası kurşun kaplama fiyatı

Kurşun levhalar, birçok uygulamada kullanım için kolaylıkla bükülebilir, şekillendirilebilir ve oluşturulabilir. Yaygın olarak kullanılan medikal radyasyon inşaat projeleri, sac kurşun, tıbbi personeli gama ışınlarından korumak için duvarlara, kapılara ve çerçevelere yerleştirilebilir. Ayrıca, kurşun kaplı duvarlardaki radyasyon sızıntısını ve penetrasyonları durdurmak için de kullanılabilir.

Levha kablosu ayrıca, su yalıtımı, ses yalıtımı ve mekanik titreşimin yalıtılması / azaltılması için çok etkilidir. Çevresel ve kimyasal korozyona karşı oldukça dirençlidir ve neredeyse tüm iç ve dış mekan uygulamalarında kullanılabilir. Kurşun kaplama son derece esnek ve çalışılması kolay olup, özel uygulamalar gerektirmeden tüm uygulamalara uyacak şekilde bükülmesine, şekillendirilmesine ve kesilmesine izin verir.

Dünya çapında gönderiyoruz! Şimdi ücretsiz bir teklif için bize ulaşın!