שינוי מבנה ציפוי הזכוכית על ידי לייזר פיקו שנייה – Patterning glass coatings with picosecond lasers

שינוי מבנה ציפוי הזכוכית על ידי לייזר פיקו שנייה – Patterning glass coatings with picosecond lasers

אנו משווקים בישראל מערכות מיוחדות אשר יכולות לעצב את הציפוי הדק אשר נמצא על זכוכיות

הטיפול בציפוי נעשה על ידי לייזר פיקו סקונד אשר מקצר את התהליך

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר – צרו עמנו קשר עכשיו

התקשרו עוד היום

======================================================

תרגום גוגל

דפוסי ציפוי זכוכית עם לייזרי picosecond

תחמוצת אינדיום-בדיל (איטו) כבר בשימוש נפוץ בפלורידה בצגים ומוצרי אלקטרוניקה כמו אלקטרודה שקופה אורגניים מבוסס. שיטת photolithographic הקונבנציונלית של עשיית דפוסים כרוכה תהליכים מרובים, כוללים תחריט כימי רטוב. כתיבת הלייזר ישירה (LDW) היא הטכנולוגיה שמתחרה בדפוסים של איטו.

זה Maskless, תהליך יבש מבוצע בתנאי סביבה, החלפת שלבי תהליך photolithographic רבים עם מבצע אבלציה לייזר אחד.

אינטרנט אלחוטי גם דה קצות נד והבידוד חשמלי טוב בהפרדה קצרה בין קווי מנצח נדרשים למכשירי OLED ו- RFID המודרניים. קצוות חדים של קווי ablated הם, במיוחד, חשובים כאשר המרחק בין שורות המנצח מתכווץ עד 10 מיקרומטר. מכשירי אלקטרוניקה אורגניים הם מבני LM אלחוטי דקים עם העובי הכולל של LMS אלחוטי הפעיל בטווח של 100 ננומטר. לכן, רכסים על קצוות יכולים לגרום קצרי מעגלים במכשירי OLED או ירידה בתוחלת החיים ויעילות עבודה של המכשירים. סוגים שונים של לייזרים פעמו נבדקו לאבלציה איטו. באיכות גבוהה ביותר הושגה על ידי פעימות לייזר אולטרה מהירות עם דור מופחת של שאריות. לוקליזציה נד אלחוטית גם של אנרגיית לייזר היא חיונית לכל הסרת באיכות גבוהה של שכבה דקה מהמצע.

 

tags:
שינוי מבנה ציפוי הזכווכית על ידי לייזר פיקו שנייה – Patterning glass coatings with picosecond lasersX שינוי מבנה ציפוי הזכווכית על ידי לייזר פיקו שנייהX – Patterning glass coatings with picosecond lasersX Laser direct writeX photolithographic processX one laser ablation operationX ultra-fast laser pulses with reduced generation of residues