– לייזר פיקו-שנייה בעוצמה חזקה high power picosecond DPSS laser

 – לייזר פיקו-שנייה בעוצמה חזקה high power picosecond DPSS laser

picosecond DPSS laser
picosecond DPSS laser

 מדובר בלייזר המיועד לתעשייה

זהו לייזר בעל עוצמה חזקה מאוד ועמיד לאורך זמן ברמת דיוק גבוהה

כאשר משלבים סורק פוליגון עם לייזר פיקו שנייה מקבלים תוצאות הרבה יותר טובות

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

נשמח לשמוע מכם

התקשרו עוד היום

נשמח לסייע לכם

====================================================

תגיות

X לייזר פיקו-שנייה בעוצמה חזקהX high power picosecond DPSS laserX Up to 60 W at 1064 nm output powerX Excellent beam quality M²<1.3X Up to 1 MHz repetition rateX establishes this laser as good choice for industrialX high throughoutput material processing systemsX Laser micromachiningX diode pumped solid-stateX Single-phase poweringX לייזר 60 W at 1064 nmX לייזר לקו ייצורX לייזר לתעשייהX לייזר לקידוחX לייזר לקדיחהX לייזר לחיתוךX לייזר לסימון Femtosecond laser-based microfabrication,fs laser workstations for microfabrication, Femtosecond laser workstations for microfabrication

תרגום גוגל

לייזר חדש DPSS דור picosecond עם תפוקת חשמל 60 W ב1064 ננומטר. לייזר הסדרה האטלנטי (בדרך כלל 13 PS) מציע משך דופק קצר מציע נזק תרמי mimimized לחומר. עיצוב חדשני, מתנד סיבי ההעסקה מבוסס הבטיח פרמטרים קרן פלט מעולים: מ”ר <1.3 עם תנודות אנרגיה דופק <1.5%. עד שיעור החזרה MHz 1, קובע לייזר זה כבחירה טובה עבור מערכות עיבוד חומר גבוה throughoutput התעשייתי,.

מאפיינים
עד 60 W ב1,064 תפוקת ננומטר כוח
עד שיעור החזרה MHz 1
משך דופק קצר ~ נ.ב. 13
איכות מעולה קרן מ”ר <1.3
עיצוב קומפקטי, אטום ומחוספס
שליטת מחשב ומקלדת שליטה מרחוק
תחזוקה נמוכה
שיפור יכולות חד פאזיים
אין קירור מים חיצוניים
יישומים
הִתעַמְלוּת
גְזִירָה
Paterning
הַבנָיָה
כְּרִיתָה
Micromachining
micromachining הלייזר הופך במהירות את טכנולוגית עיבוד חומר המועדף על בקנה מידה קטנה רב, יישומים בעולם אמיתיים. התקדמות חדשה בדיודה שאוב מצב מוצק לייזרים (DPSS) מאפשרים לחומר תהליכים מצאו רק פעם אחת במעבדות מחקר לישולב מספר הולך וגדל של קווי ייצור
מיום הקמתה, האוקיינוס ​​האטלנטי – מתח גבוה picosecond הדור חדש ולייזר אנרגיה גבוה דופק – תוכנן ככלי רב-תכליתי עבור מגוון רחב של יישומי עיבוד חומר תעשייתי.
האוקיינוס ​​האטלנטי הוא לייזר OEM מחוספס, קומפקטי עם תפוקת חשמל 60 W ב1064 ננומטר. לייזר הסדרה האטלנטי (בדרך כלל 13 PS) מציע משך דופק קצר מציע נזק תרמי mimimized לחומר, מה שהופך יותר ויותר חשוב במגוון רחב של תעשיות: photovoltaics, אלקטרוניקה, ביו-רפואה, אוטומטי.
עיצוב חדשני, מתנד סיבי ההעסקה מבוסס הבטיח פרמטרים קרן פלט מעולים: מ”ר <1.3 עם תנודות אנרגיה דופק <1.5%. כל הרכיבים האופטיים ממוקמים לתוך גוש מונוליטי אטום ובכך להבטיח פעולה 24/7 אמינה.
גבוה, עד שיעור החזרה MHz 1, בשילוב עם דרישות תחזוקה נמוכות קובע לייזר זה כבחירה טובה עבור מערכות עיבוד חומר גבוה throughoutput התעשייתי,, מהירות ודיוק הדורש. רכיבים אופטיים מותקנים בגוש חזק, בדיוק מכונת אלומיניום מונוליטי, אשר יכול לשמש כמודול נפרד לפתרונות מותאמים אישית. המערכת אטומה כדי לספק פעולה יציבה לטווח ארוך בסביבת ייצור. עוצב עבור דיבורית פעולה, האוקיינוס ​​האטלנטי מציע אמינות המרבית בשל פריסה, תפעול מבוקר מחשב מותאם, מובנה במערכת אבחון עצמי ודיווח על מצב מתקדם. איכות קרן מעולה מאפשרת קלה התמקדות של קרן הלייזר לגודל הנקודה הקטנה במרחקים עבודה שונים ומאפשרת עיבוד של כמעט כל חומר. האטלנטי תוכנן כפתרון תחזוקה נמוכה-עלויות. כל ההחלפה של חומרים מתכלים יכולה להתבצע במתקני משתמש על ידי טכנאים מיומנים.
יתרונות של לייזרי picosecond
התקדמות מרשימה נעשתה בטכנולוגיית לייזר picosecond, מה שהופך את הלייזרים אלה כלי אמין לשורה של יישומי micromachining תעשייתיים שלא היו אפשריים לפני כמה שנים. משך דופק picosecond דומה עם הזמן של רגיעה האלקטרון-פונון וקצר מספיק לאבלציה “הקרה”.
האוקיינוס ​​האטלנטי מציע גם אפשרות אורך גל UV שמורידה את סף אבלציה של חומרים רבים. משמעות הדבר היא אנרגיית דופק נמוכה, אשר מפחיתה את הלחץ התרמי של החומר נוסף. לייזרי Picosend גם יש מספר יתרונות על פני לייזרי femtosecond קצרים-פעם. ללא צורך למתוח ולדחוס פולסים להגברה, לייזרי picosecond עיצוב פחות מסובך ולכן הם יותר חסכוניים ואמינים. במקביל, קטניות picosecond יישארו קצרות מספיק לmicromachining מאוד מדויק וללא מתח. לייזרי picosecond מסוגלים לעבד במגוון רחב של תכונות בקנה מידה מיקרון כמעט בכל חומרים, לרבות:
מתכות
מוליכים למחצה
יַהֲלוֹם
סַפִּיר
קֵרָמִיקָה
פולימרים
מרוכבים ושרפים
Photoresists
סרטים דקים
סרטי איטו
זכוכית

X diode pumped solid-stateX establishes this laser as good choice for industrialX Excellent beam quality M²<1.3X high power picosecond DPSS laserX high throughoutput material processing systemsX Laser micromachiningX Single-phase poweringX Up to 1 MHz repetition rateX Up to 60 W at 1064 nm output powerX לייזר 60 W at 1064 nmX לייזר לחיתוךX לייזר לסימוןX לייזר לקדיחהX לייזר לקו ייצורX לייזר לקידוחX לייזר לתעשייהX לייזר פיקו-שנייה בעוצמה חזקהX סורק פוליגוןX Picosecond lasersX polygon scannerX precise laser processingX עיבוד לייזר מדויק