לייזר הקודח בתא דלק עם תחמוצת מוצקה (SOFC) – Laser drilling for solid oxide fuel cells

לייזר הקודח בתא דלק עם תחמוצת מוצקה (SOFC) – Laser drilling for solid oxide fuel cells

 אנו משווקים בישראל מערכות מתוחכמות עם לייזרים מהירים ומדויקים אשר יכולים לקדוח בתא דלק מיניאטורי עם תחמוצת מוצקה

אם אתם זקוקים לייעוץ ומעוניינים לקבל פרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום – אנחנו כאן לשרותכם

התקשרו עוד היום

========================================================

תרגום גוגל

קידוח לייזר לתאי דלק תחמוצת מוצקה
תאי דלק מוצקים תחמוצת (SOFCs) משכו תשומת לב בגלל הפוטנציאל שלהם להשגת המרת אנרגיה יעילה. תאי מיקרו-דלק יכולים להיות תחליפי אור שקלול יעילות גבוהה וסוללות גבוהות ספציפיות אנרגיה במכשירים אלקטרוניים קטנים, כגון מחשבים ניידים, עוזרים דיגיטליים ניידים, מצלמות וידאו, מכשירים רפואיים, סורקים תעשייתיים, או מטענים לסוללות.

תאי דלק המייקר יעילים ביותר צפויים להיות מופקים באמצעות סיליקון גבישים כחומר בנייה. צפיפות האנרגיה לסוג זה של תאים צפויים להיות גבוהים יותר לפחות ארבע פעמים יותר מזה ליתיום-היון או סוללות ניקל-הידריד.

גישות שונות נעשו כדי לפברק מיקרו-SOFCs. רובם משתמשים במצע נקבובי Ni לקרום חילופי פרוטון. קרינת הלייזר שמשה במשך מבנה סרט דק מתכת במשך זמן רב, וטכניקת התערבות מציעה אפשרויות חדשות של ייצור יעיל של microstructures. הגודל של מבנים, המפוברק על ידי הפרעת קרן לייזר, הוא באותו הטווח כמו הגודל הנקבובית של קרום μ-SOFC, אולם הפרמטרים החור הם קשים להשגה על ידי פשוט מתמקדים קרן הלייזר. במאמר זה אנו מציגים תוצאות הערכה של משטרי קידוח לייזר של סרט ניקל על סיליקון באמצעות מקורות לייזר מגוונים. הניסויים הם צעד ראשוני לקראת microstructuring אמין של שכבות קרום ניקל למיקרו-SOFCs.

 

tags:
Laser drilling for solid oxide fuel cellsX SOFCX solid oxide fuel cellsX לייזר הקודח בתא דלק עם תחמוצת מוצקה (SOFC)X לייזר הקודח בתא דלק עם תחמוצת מוצקה (SOFC) – Laser drilling for solid oxide fuel cellsX קידוח מזערי בלייזרX קידוח מיקרו על ידי לייזרX קידוח על ידי לייזרX תא דלק עם תחמוצת מוצקהX efficient micro fuel cellsX high specific energy batteries in small electronic devicesX fabricate micro-SOFCs