מדידת לייזר – Laser Measurement

מדידת לייזר – Laser Measurement

מדידת לייזר Laser Measurement
מדידת לייזר Laser Measurement

 אנו עובדים עם אחת החברות המובילות בפיתוח וייצור מערכות לייזר אשר פיתחה גם מספר כלים למדידת לייזר. בהמשך הדף תוכלו למצוא חלק מן הפתרונות למדידת לייזר אשר תוכלו להשיג דרכנו. כמובן שיש לנו גם כלים אחרים וגם את האפשרות לייצר מערכת מותאמת אישית לצרכי כל לקוח ולקוח

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל פרטים נוספים וייעוץ

התקשרו עכשיו

 

===============================================

מדידת כוח לייזר ויציבות: מד כוח לייזר משמש למדידת כוח לייזר ויציבות כוח. מספקת ללקוחות מד כוח חשמל תרמו-אלקטריים.

מדידת אורך גל לייזר: ספקטרומטר סיבים אופטיים משמש למדידת אורך גל, רוחב קו לייזר ומקור אור נפוץ, גם למדידת פלואורסצנט, ראמן, ספקטרום פלזמה.

מדידת דופק לייזר: מכשיר צילום מהיר במהירות גבוהה בשילוב אוסצילוסקופ יכול לפקח על לייזר פועם מהיר במיוחד ולמדוד את משך הדופק, תדירות, תקופה ופרמטרים אחרים של לייזרים.

מדידת מצב אורכי: אינטרפרומטר סריקת F-P משמש למדידת מצב אורכי. מצב אורכי לייזר מתייחס להתפלגות הצירית של שדה האור לאורך כיוון ההתפשטות שלו.

מדידת אורך קוהרנטיות: שימוש באינטרפרומטר של Michelson כדי לפצל את קרן הלייזר לשניים. כאשר שתי קרני האור מתחברות מחדש, הן מפריעות ויוצרות שולי הפרעה במישור המוקד.

מדידת רעש: פוטו-גלאי סיליקון משמש למדידת רעש, האוסילוסקופ מציג אותות רעש. על פי אותות הרעש, אנו יכולים לראות אם יש לייזר יציבות חולפת טובה.

מדידת מצב קיטוב: דרגת הקיטוב ויחס ההכחדה הם ערך ההתייחסות של מצב הקיטוב. מקטב גלן משמש למדידת מצב הקיטוב של קרן הלייזר.

כרטיס תצוגת לייזר אינפרא אדום: כרטיס תצוגת לייזר אינפרא אדום משמש להצגת נקודת לייזר אינפרא אדום, המסוגל להמיר אור אינפרא אדום בלתי נראה לתמונת אור נראית.

תגיות

X Coherence Length MeasurementX Infrared Laser Display CardX Laser MeasurementX Laser Power & Stability MeasurementX Laser Pulse MeasurementX Laser Wavelength MeasurementX Longitudinal Mode MeasurementX Noise MeasurementX Polarization State MeasurementX מדידת לייזרX מדידת עוצמת לייזרX מדידת אורכי גל של לייזרX מדידת פולס לייזרX מדידת פעימות לייזרX מדידת רעש לייזר