Fiber WD Multiplexers – סיב ריבוב אורכי גל שונים

Fiber WD Multiplexers – סיב ריבוב אורכי גל שונים

Fiber WD Multiplexers - סיב ריבוב אורכי גל שונים
Fiber WD Multiplexers – סיב ריבוב אורכי גל

Wavelength Division Multiplexing

ראשי תיבות באנגלית: WDM

מדובר בטכנולוגיה של ריבוב אורכי גל שונים (“ערוצים”) בסיב אופטי יחיד. טכנולוגיה זו משמשת בייחוד כדי להפחית את מספר הסיבים הנדרשים, ולכן היא מאוד חשובה במערכות תקשורת למרחקים גדולים

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ, פרטים נוספים והצעת מחיר

התקשרו עכשיו

=========================================================

מפרט לדוגמא

Fused Type,1395/1550nm,High Power Version סוג WDM
+/-5nm רוחב ערוץ
1×2 קונפיגורציה
<0.15dB איבוד בהכנסה
>19dB בידוד
>60dB איבוד בהחזרה
Corning SMF-28, Dia900um protection loose tube,Length > 2m סוג סיב
None  מחברים
 Up to 5W כוח תפעול

Tags:

, Fiber Optical WDMs Fiber Optical WDMs, Fiber WD Multiplexers Fiber WD Multiplexers, Fiber WD Multiplexers – סיב ריבוב אורכי גל שונים Fiber WD Multiplexers – סיב ריבוב אורכי גל שונים, Filter type single mode WDM Filter type single mode WDM, high isolation high isolation, low insertion loss low insertion loss, low polarization dependence low polarization dependence, single mode fiber optical communication systems single mode fiber optical communication systems, Single-Mode Fused WDM Couplers/Modules Single-Mode Fused WDM Couplers/Modules, Single-Mode Thin-Film WDM Couplers/Modules Single-Mode Thin-Film WDM Couplers/Modules, Wavelength Division Multiplexers Wavelength Division Multiplexers, המרת מספר סיבים לתוך סיב אחד המרת מספר סיבים לתוך סיב אחד, טכנולוגיית WDM טכנולוגיית WDM, מיזוג מספר סיבים לתוך סיב אחד מיזוג מספר סיבים לתוך סיב אחד, סיב ריבוב אורכי גל שונים סיב ריבוב אורכי גל שונים, רכיב DWDM רכיב DWDM