Fiber Couplers | Splitters – מפצל סיב אופטי

Fiber Couplers | Splitters – מפצל סיב אופטי

Fiber Couplers | Splitters - מפצל סיב אופטי
Fiber Couplers | Splitters – מפצל סיב אופטי

אנו משווקים בישראל סיבים אופטיים ואביזרים נילווים

אם אתם זקוקים למפצלים לסיבים אופטיים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ, פרטים נוספים והצעת מחיר

התקשרו עכשיו

=========================================================

מפרט לדוגמא

850nm designed אורך גל מופעל
+/-40nm רוחה הבנד
1×2 קונפיגורציה
50:50 שיעור פיצול
< 0.5dB הפסד
MM50/125um, 3mm jacket, 1m-long סוג סיב
LC/UPC for all 3 ports מחברים
-40 ~ +85 deg C טמפרטורת הפעלה
L90xW20xT10mm plastic case, black color(typ) מידות אריזה

Tags:

, Couplers / Splitters for fiber optic Couplers / Splitters for fiber optic, double-clad double-clad, Dual-Window SM Fiber Couplers Splitters Dual-Window SM Fiber Couplers Splitters, Fiber Couplers | Splitters Fiber Couplers | Splitters, Fiber Couplers | Splitters – מפצל סיב אופטי Fiber Couplers | Splitters – מפצל סיב אופטי, Fused Couplers / Splitters Fused Couplers / Splitters, MM Fiber Couplers / Splitters MM Fiber Couplers / Splitters, multimode multimode, Optical Taps / Couplers / Splitters Optical Taps / Couplers / Splitters, polarization-maintaining fiber couplers polarization-maintaining fiber couplers, single mode single mode, Single-Window SM Fiber Couplers Splitters Single-Window SM Fiber Couplers Splitters, SM 1260-1650nm PLC Splitters SM 1260-1650nm PLC Splitters, Three-Window Wideband SM Fiber Couplers Three-Window Wideband SM Fiber Couplers, מפצל סיב אופטי מפצל סיב אופטי, ספליטר ספליטר, פיצול סיב אופטי פיצול סיב אופטי, קופלר סיב אופטי קופלר סיב אופטי