שפופרת מכפיל אור – שיווק שפופרות מכפילות אור בישראל באיכות גבוהה

שפופרת מכפיל אור – שיווק שפופרות מכפילות אור בישראל באיכות גבוהה

אנו מייצגים את אחת החברות הטובות ביותר בעולם בייצור שפופרת מכפיל אור

צרו עמנו קשר לקבלת יעוץ והצעת מחיר

התקשרו עכשיו ! – אנחנו כאן בשבילכם

תרגום גוגל

צינורות מכפיל (מכפיל אור או PMTs בקיצור), בני המעמד של שפופרות ואקום, ובאופן ספציפי יותר phototubes ואקום, גלאים רגישים ביותר של אור אולטרה סגול ב, גלוי, וטווחים קרובי אינפרא אדום של הספקטרום האלקטרומגנטי. גלאים אלה להכפיל הנוכחיים המיוצרים על ידי אור אירוע על ידי ככל 100 מ’פעמים (כלומר, 160 dB), הנמצאים בשלבי dynode מרובים, מה שמאפשר (לדוגמא) פוטונים בודדים כדי להתגלות כאשר שטף האירוע של אור הוא נמוך מאוד. שלא כמו רוב שפופרות ואקום, הם לא מיושנים.

השילוב של רווח גבוה, רעש נמוך, תגובת תדר גבוה או, באופן שקול, תגובה מהירה במיוחד, ושטח גדול של אוסף מקיים מכפיל אור מקום חיוני בפיסיקה גרעינית וחלקיקים, אסטרונומיה, אבחון רפואי כוללים בדיקות דם, הדמיה רפואית, תנועה סרט סריקת תמונה (telecine), שיבוש רדאר, וסורקי תמונה high-end הידוע בסורקי תוף. אלמנטים של טכנולוגיה מכפיל, כאשר משולבים באופן שונה, הם הבסיס של מכשירים לראיית הלילה.

התקני מוליכים למחצה, במיוחד פוטודיודות מפולת, חלופות למכפיל אור; עם זאת, מכפיל האור באופן ייחודי מתאים היטב ליישומים שדורשים רעש נמוך, גילוי רגישות גבוהה של אור שcollimated מושלם.

תגיות

 שפופרת מכפיל אור – שיווק שפופרות מכפילות אור בישראל באיכות גבוההX שפופרת מכפיל אורX שפופרת מכפילת אורX שפופרת מעצימה אורX שפופרת מגבירה אורX צינור מכפיל תמונהX שפופרת מכפילה תמונהX שפורפרת מכפיל אורX PhotomultiplierX Photomultiplier tubeX PMTX low-noiseX high-sensitivity detection of light