עיבוד מיקרו עם לייזר בעל פעימה קצרה מאוד – לייזר פולס – Ultra short pulse laser micro machining

עיבוד מיקרו עם לייזר בעל פעימה קצרה מאוד – לייזר פולס – Ultra short pulse laser micro machining

אנו משווקים בישראל מערכות מתקדמות למוסדות מחקר וכן לתעשייה

יש מספר לקוחות בישראל אשר כבר הזמינו את המערכות שלנו ויכלים להמליץ על איכותן

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

תרגום גוגל

בעיבוד מיקרו, משך פולסים אולטרה קצר ממזער את האזור מושפע מהחום ומגדיל את הדיוק של עיבוד. שיעור גבוה דופק חזרה ואנרגיה דופק הולמת להבטיח שיעור גבוה של הסרת חומר על ידי אבלציה.

התקדמות מרשימה בלייזרי picosecond בשנים האחרונות הפכה אותם לכלי אמין אטרקטיבי לתעשייה.מגוון רחב של יישומים בעולם האמיתי microprocessing החדשים התאפשר רק עם ההגעה שלהם. Picosecond או משך דופק femtosecond דומה עם הזמן של רגיעה האלקטרון-פונון, וקצר מספיק לאבלציה “הקרה”. דור יעיל של הרמוניות השניה, שלישיים או אפילו רביעית פותח הזדמנויות רחבות להתאמה של תכונות חומר וטבע תהליך. סף אבלציה מופחת ואנרגיה דופק נמוכה יותר ליצור לחץ מכאני ותרמי פחות בחומר.

In micro machining applications nano, pico and femto second lasers are widely used. From practicality point of view, picosecond lasers have a number of advantages over the yet shorter (femto second) pulse ones. Without the need of pulse stretch and compression for amplification, picosecond lasers are less complicated in their design and thus more cost-effective and reliable, while their pulses are still sufficiently short for very precise and stress-less microprocessing.

Picosecond laser micromachining workstations are capable to directly process a wide range of micron scale features in almost all materials, including:

Metals
Semiconductors
Ceramics
Polymers
Composites and resins
Diamond