ספקטרוסקופיה – מדידת אורכי גל בספקטרום הנראה – שיווק מוצרי ספקטרוסקופיה בישראל

ספקטרוסקופיה – מדידת אורכי גל בספקטרום הנראה – שיווק מוצרי ספקטרוסקופיה בישראל

אוניברסיטאות רבות, מכוני מחקר, חברות יצרניות ועוד רכשו דרכנו מוצרים לראמאן ספקטרוסקופיה – יש לנו הרבה יותר מוצרים להציע מאשר המוצרים המופיעים באתר זה

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר או לשלוח מייל ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

בשל הניסיון הרב שלנו בתחום אנו נוכל לסייע לכם למצוא בדיוק את המוצר שמתאים ביותר לאפליקציה שלכם

התקשרו עכשיו! – אנחנו כאן

תגיות

 התאבכותX מדידת אורכי גל בספקטרום הנראהX מנורות ספקטרליותX ספקטרוםX ספקטרומטר פריזמהX ספקטרוסקופX ספקטרוסקופ מנסרהX ספקטרוסקופ סריגX סריג.X עקיפהX קווים ספקטרלייםX שיווק מוצרי ספקטרוסקופיה בישראל

תרגום גוגל
הספקטרום הנראה הוא החלק של הספקטרום האלקטרומגנטי, כי הוא גלוי ל( יכול להיות מזוהה על ידי) העין האנושית. קרינה אלקטרומגנטית בטווח זה של אורכי גל נקראת אור הנראה או פשוט אור. העין אנושית טיפוסית תגיב לאורכי גל מכ 390-700 ננומטר.  במונחים של תדירות, זה מתאים ללהקה באזור 430-790 THz.

הספקטרום לא, עם זאת, מכיל את כל הצבעים שהעיניים והמוח האנושיים יכולים להבחין. צבעים בלתי רוויים כגון וריאציות הוורודות, סגולות או כמו מגנט, נעדרים, למשל, כי הם יכולים להיות רק על ידי שילוב של אורכי גל מרובים. צבעים המכילים רק אחד אורך גל נקראים גם צבעים טהורים או צבעי רפאים.

אור הנראה לעבור “החלון האופטי”, האזור של הספקטרום האלקטרומגנטי המאפשר אורכי גל לעבור unattenuated במידה רבה דרך האטמוספרה של כדור הארץ. דוגמא לתופעה זו היא שאוויר נקי מפזר אור כחול יותר מאורכי גל אדומים, וכך שמי הצהריים מופיעים כחולים. החלון האופטי גם נקרא “החלון הגלוי” כי זה חופף את ספקטרום התגובה הגלוי האנושי. החלון ליד אינפרא אדום (ניר) נמצא ממש מחוץ לראייה האנושית, כמו גם החלון בינוני אורך הגל IR (MWIR), והארוך אורך הגל או אינפרא אדום רחוק (FIR LWIR או) חלון, למרות שבעלי חיים אחרים יכולים לחוות אותם.