רכיבים לציטומטריה של זרימה של די.אן.אי – Devices for DNA Flow cytometry

רכיבים לציטומטריה של זרימה של די.אן.אי – Devices for DNA Flow cytometry

DNA

אנו מייצגים בבלעדיות בישראל חברה המייצרת רכיבים לציטומטריה של זרימת די.אן.אי

להלן מספר רכיבים לדוגמא

כלי זכוכית בואקום

עיבוד מיוחד של זכוכית קוורץ

ליטוש אופטי

מכפילור פוטומולטיפלייר

פוטודיודות

פוטודטקטורים

פוטוסנסור

ועוד

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

התקשרו עכשיו

================================================

תגיות

X Devices for DNA Flow cytometryX רכיבים לציטומטריה של זרימה של די.אן.איX Flow cytometryX ציטומטריה של זרימהX סיטומטריה של זרימהX ציטומטריית זרימהX Flow cellsX glass vacuum devicesX special quartz glass processingX optical polish

================================================

מכשירי cytometry הזרימה.
תאי זרימה

במשך 50 שנים יש לנו לייצר מכשירי ואקום זכוכית כגון צינורות מכפילים, הדורשים עיבוד זכוכית קוורץ מיוחד, דיוק גבוה, פולני אופטי, וכו ‘יש לנו ליישם ניסיון נרחב זה וידע לתאי זרימת ייצור.
PMT (צינורות מכפילים)

בתחום photosensor, צינורות מכפילים (או PMT) ידועים כבעלי רגישות גבוהה במיוחד. PMT גם יש עשרות יתרונות נוספים כגון זמן תגובה מהיר.
מודולים PMT

מודול PMT בעצם מורכב צינור מכפיל להמיר אור לאותות חשמליים, מעגל אספקת מתח גבוה, ואת מעגל מחלק מתח כדי לפזר את המתח האופטימלי לכל dynode, כל התאסף לתוך במקרה קומפקטי אחת. בנוסף מודולים PMT בסיסיים אלה, Hamamatsu מספק גם מודולים שיש פונקציות נוספות שונות כגון עיבוד אותות, קירור ממשק למחשב.
Si APD

APDs k_si_apd.jpgSi הוא במהירות גבוהה, photodiodes רגישות גבוהה שיש מנגנון רווח פנימי, וניתן להשתמש במדידות ברמות אור נמוכות מאוד.
מודולים APD

k_c12703_series_pp_xx.jpgThese הם photodetectors מהיר, רגישות גבוהה באמצעות APD. APD, מגבר רעש נמוך, ו ספק כוח ההטיה הם התאספו יחד מקרה קומפקטי. פשוט חיבור למקור מתח נמוך מתח DC מאפשר מדידת אור עם עשרות רמת S / N פעמים גבוהות יותר מאשר photodiodes PIN.
MPPC (SiPM)

k_mppc_sipm.jpgThe MPPC הוא אחד המכשירים שנקרא photomultipliers סיליקון (SiPM). זהו מכשיר ספירת פוטונים באמצעות מספר APD (photodiode מפולת) פיקסלים ההפעלה במצב גייגר. למרות MPPC הוא בעצם מכשיר אופטו-מוליך למחצה, יש לו יכולת פוטון ספירה מצוינת והוא יכול לשמש ביישומים שונים לאיתור אור חלש מאוד ברמת ספירת פוטון. סוגים שונים של מכשירים בעלי גודלי פיקסל שונה וסוגי חבילה ערוכים.
מודולים MPPC

מודולים k_mppc_module.jpgMPPC הם מודולים ספירת פוטון המכילים MPPC (נגד פוטון רב-פיקסל) מסוגל לאתר אור ברמה נמוכה מאוד. מודולים אלו לספק מאפייני ספירת פוטונים מצוינים על ידי לחילוץ ביצועי MPPC מקסימלית.